1. Anasayfa
  2. Üyelik Politikası

Üyelik Politikası


  • Mühendislik Platformuna kayıt olan her üye kayıtta istenilen bilgileri doğru girmekle yükümlüdür.
  • Her üye; platformda yer alan tüm içerikleri inceleyebilme hakkı elde etmektedir.
  • Her üye içerik üretimi yapabilmektedir. Tüm içerik Mühendislik Platformu Yönetimi tarafından ön onay koşuluyla yayıma alınmaktadır. İçerik üretimi için gerekli koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi takdir de içerik üretimi için yayımlanma onayı gerçekleşmeyecektir. İçerik üreticisi olmak için lütfen “Editörümüz Olmak İster Misiniz?” yazımızı inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güvenlik

Gizliliğinizle ilgili olarak Mühendislik Platformu, “Gizlilik Politikası” sayfasında yer alan gizlilik politikasını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelik İptali

Mühendislik Platformunda yer alan üye kabul etmiş olduğu kuralları herhangi bir anda, önceden bilgilendirmeden üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyelik iptal işlemi için doğrudan elektronik posta ile talepte bulunabilir. Üyelik iptali gerçekleşen içerik üreticilerinin platform bünyesinde barınan içeriklerinin kaldırılması söz konusu değildir. Üyelik iptali gerçekleşen kişinin tüm içeriği site yönetiminin adı altında yayımlanmaya devam edecektir.

Son Güncellenme Tarihi: 07 Eylül 2022 tarihinde düzenlenmiştir.