1. Anasayfa
  2. Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


www.muhendislikplatformu.com’u ziyaret etmenizle birlikte platform ile ilgili belirlenen şartları kabul etmiş sayılırsınız. Belirlediğimiz şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız sizde saklıdır. Mühendislik Platformunu ziyaret edip, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

www.muhendislikplatformu.com’un veya herhangi bir bölümünün kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için kullanılması yasaktır. Sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünlerinin paylaşımı, Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuata bağlı olarak güvence altına alınmıştır. Mühendislik Platformu yetkililerinin yazılı izni olmadan www.muhendislikplatformu.com’da yer alan bilgi ve içerikler, başka bir alana yüklenemez, değiştirilemez, yayınlanamaz, postalanamaz ve dağıtılamaz. Sitede yer alan içeriklerin tümü Mühendislik Platformuna aittir. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet haklarını belirterek bırakmanız koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amacı için bu siteden bilgi ve materyal indirebilirsiniz.

www.muhendislikplatformu.com üyeleri tarafından kayıt işlemi esnasında alınan kişisel verileri (adınız, soyadınız elektronik posta adresiniz vb.) bilgi dışında hiçbir bilgiye erişimi yoktur. Mühendislik Platformuna kayıt işlemi gerçekleştirmiş her üyenin giriş verileri (adı, soyadı ve elektronik posta adresi vb.) Hesabım sayfasında açık bir şekilde ziyaretçilere (ad, soyad vb.) ve kayıtlı üyeler tarafından (ad, soyad ve elektronik posta vb.) bilgileri görüntülenebilmektedir.  Bunun dışında yer verdiğiniz bilgilerin sorumluluğu tamamen size aittir. Asgari koşulda siteye üye olmak için adınız, soyadınız ve elektronik posta adresiniz yeterli olmaktadır.

Kayıt olan her üye siteye kaydı yapıldıktan sonra verilerinin silinme talebini tarafımıza iletmesi durumunda kullanıcı verileri silinebilmektedir. Daha fazla detay için “Üyelik Politikası” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Üyelik iptal işlemi için doğrudan elektronik posta yoluyla erişim sağlanması yeterli olacaktır.

www.muhendislikplatformu.com sitesine içerik üreten yazarlar ve editörler platformun kullanım şartlarına uymak zorundadırlar. Bu kişilerin yazdıkları yazıların içeriğinden www.muhendislikplatformu.com sorumlu değildir.

www.muhendislikplatformu.com; içerik üreten yazarların ve editörlerin bilgilerini, ancak bu kişilerin izinleri ile yayınlayabilir.

www.muhendislikplatformu.com kullanıcılarının hiçbir şekilde kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez.

www.muhendislikplatformu.com hizmetlerinden istifade ederek bütün belirlenen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Mühendislik Platformu Yönetimi yukarıda yazılı olarak belirtilen açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Güncellenme Tarihi: 07 Eylül 2022 tarihinde düzenlenmiştir.