1. Anasayfa
  2. Kullanım Politikası

Kullanım Politikası


www.muhendislikplatformu.com’u ziyaret etmenizle birlikte platform ile ilgili belirlenen şartları kabul etmiş sayılırsınız. Belirlediğimiz şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız sizde saklıdır. Mühendislik Platformunu ziyaret edip, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

www.muhendislikplatformu.com’un veya herhangi bir bölümünün kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için kullanılması yasaktır. Sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünlerinin paylaşımı, Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuata bağlı olarak güvence altına alınmıştır. Mühendislik Platformu yetkililerinin yazılı izni olmadan www.muhendislikplatformu.com’da yer alan bilgi ve içerikler, başka bir alana yüklenemez, değiştirilemez, yayınlanamaz, postalanamaz ve dağıtılamaz. Sitede yer alan içeriklerin tümü Mühendislik Platformuna aittir. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet haklarını belirterek bırakmanız koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amacı için bu siteden bilgi ve materyal indirebilirsiniz.

www.muhendislikplatformu.com platformunun hizmetlerinden istifade etmek isteyen her ziyaretçi Gizlilik Politikası“, “Kullanım Politikası” ve “Üyelik Politikası” hüküm ve şartların tamamen kabul eder.

Son Güncellenme Tarihi: 22 Mayıs 2022 tarihinde düzenlenmiştir.